Lijstje met ondernemers

Een lijst met ondernemers die ik volg/ken/waardeer – op willekeurige volgorde.

Tekstschrijvers

Jeroen Schalk: jeroenschalk.nl

Chris Rommers: chrisrommers.nl

Jos Rouw: tijdzin.nl

Workshops/cursussen: beter schrijven

Kitty Killian: deblogacademie.nl

Roy Ishak: royishak.nl

Grafisch ontwerpers en illustratoren

Timo Kuilder: zwartekoffie.com

Evelyne van den Broek: meandthemoon.nl

Jeroen Van Zwol: zwoltopia.be

Business coaches

Patty Golsteijn: pattygolsteijn.nl

Selma Foeken: selmafoeken.nl

Ellen de Lange-Ros: faxion.nl

Internetbureaus (webdesign, marketing, tekst etc in één)

Roderick van Straten: heers.nl

Agnes Swart: wpwerkt.nl

Tom Beek: tombeek.nl

Fotografen

Ilse Wolf: ilsewolf.nl

Barbara Trienen: barbaratrienen.nl

Filmmakers

Justus van den Elsen: dirtypawsmedia.com

Gosse Bouma: gossebouma.com

Renee Ruben (creative director): backbonecrew.com

Video’s leren maken

Elisabeth Griffioen: devideovakvrouw.nl

Merkstrategen

Didie Schackman: didie.nl

Carlotte Mos: ocher.nl

Social Media

Elja Daae (spreker en trainer): eljadaae.nl

Free Publicity

Nicky Corts: nickypent.nl

Online Marketing

Sonja van Vuren: sonjavanvuren.nl

SEO

Martijn Hoving: martijn-hoving.nl

PR

Saskia Neirinckx: thewicked.be

Conversie Optimalisatie

Karl Gilis: agconsult.com